Telefon
WhatsApp
Yükleniyor...

4K Havadan Görüntü Aktarımı

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz 4K Havadan Görüntü Aktarımı
4K Havadan Görüntü Aktarımı

4K Havadan Görüntü Aktarımı

Firmamız Artvin Drone Çekimi hizmetini havadan fotoğraf ve video görüntüleme ihtiyacınız olduğu alanlarda vermekteyiz. Artvin'de başta kurumsal firmaların reklam ve tanıtım filmlerinde kullanılmak üzere video ve fotoğraf çekimleri yapmaktayız. Bunun yanı sıra emlak, etkinlik, konser, düğün ve festivaller içinde Artvin'de drone çekimi hizmeti vermekteyiz.

Artvin Drone Çekimi

Artvin’de havadan çekim hizmeti almak için firmamızdan faydalanabilirsiniz. . İhtiyaca göre drone modellerimiz ile yüksek çönünürlüklü çekimlerden yararlanabilirsiniz. Genel olarak Dji markasının üretmiş olduğu Drone modelleri ile profesyonel video ve fotoğraf çekimi hizmeti veren Artvin Bilişim , yıllardır sağlamış olduğu tecrübe ile hizmetinizde.

Artvin Drone Çekimi

Drone Çekimlerini farklı uygulamalar için kullanabilirsiniz. Bunları başlıca olanları aşağıda listelenmiştir.

Artvin ve İlçe  Belediyecilik Hizmetleri için Drone Çekim Hizmeti,
Artvin Kurumsal Tanıtım Filmleri Hava Çekimi Hizmeti,
Artvin Klip ve şovlar için Drone Çekimi,
Artvin Karayolları Drone Hava Çekimi,
Artvin Emlak gayrimenkul tanıtım filmi Drone Çekimleri,
Artvin Etkinlik için havadan video ve fotoğraf çekimi,
Artvin Konser Drone Çekimi Hizmeti,

 

Artvin Düğün, nişan özel günler için havadan video ve fotoğraf drone çekimi,
Evlilik teklifleri için drone ile video ve fotoğraf çekim hizmeti,
Artvin Festival video ve fotoğraf çekimi Artvin drone çekimi,
Artvin otelleri tanıtım filmi drone çekimi,
Mesire alanları hava çekimi,
Sanayi kuruluşları drone çekimi video ve fotoğraf,
Artvin Kamu Kurumları DRONE çekimi
Artvin Hava Çekimi Dikkat Edilmesi Gerekenler
Drone çekimlerinde en önemli faktör drone operatörüdür. Çekimler yapılırken stabil şekilde dronun kullanılması, kamera ayarlarının doğru yapılması gerekir. Amatörce kullanılan bir drone ile çekilen görüntüler sizleri tatmin etmeyecektir. Bu nedenle Drone Çekimi için İha1 sertifikasına sahip firmamız pilotları teknolojiyi takip ederek sürekli kendilerini geliştirmektedir.

Drone çekimleri için fiyatlar uçuş süresi, uçuş zorluğu, kullanılacak ekipman ve pilot tecrübesine göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.  Lütfen Drone Çekimi için bize ulaşarak sizlere özel olan fiyat teklifimizi isteyin.

Artvin Drone  Çekimi Fiyatlar

Drone çekimleri için fiyatlar uçuş süresi, uçuş zorluğu, kullanılacak ekipman ve pilot tecrübesine göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.  Lütfen Drone çekimi için bize ulaşarak sizlere özel olan fiyat teklifimizi isteyin.